Hakkımızda

Güvenlik

   Güvenliğin önemini bilmekteyiz. Şirket olarak bir olay karşısında anlık müdahale yerine önceden önlem almayı uygun buluyoruz. Sadece en son çıkan gereçleri kullanmakla kalmayıp fabrikamız aynı zamanda TUV imalat standartlarına uyum sağlamaktadır. Ürünlerimiz devamlı olarak yeni üretim teknikleri doğrultusunda yenilemekteyiz böylece ürünlerimiz kalite ve güvenlik standartları açısından maksimum seviyededir.
 
 Açmadan önce oyun alanını çocuklar için oynanması açısından güvenlik anayının kabulu için bağımsız br heyet kurmaktayız. Bu işlemin sonucunda size gelen müşterilerin rızası için oyun alanınız hakkında bilgi veren bir sertifikaya sahip olacaksınız.
   
Neden SPI oyun ve imalat paketini elde ederek oyun alanınızı ilk günde inşa edildiği gibi güvenliğini ve sağlamlığını garanti altına almayasınız ? Güvenlik seçeneklerinden size uygun olanını seçip garanti altına alabilirsiniz.
   
Daha fazlası için bize Ulaşınız
İLETİŞİM

Herhangi bir sorunuz mu var? Sorularınızın hepsini cevaplamaktan mutluluk duyarız. Bize telefon açabilir ya da e-mail atabilirsiniz.

+90 242 354 08 08
+90 533 731 83 83

info@spiturkey.com
senol@spiturkey.com