Hakkımızda

Hakkımızda

 SPI Türkiye'ye Hoşgeldiniz

 

SPI Avrupa'nın 1 numaralı oyun tedarikçisi ve üreticisidir.

 

 


SPI
 olarak tüm Dünya'da yüksek kalite ve yenilikçi bir anlayışla çocuk ve aile ağlence merkezlerinin (AEM'ler) dizayn edip üreterek kurulumunu gerçekleştirmiş olmanın haklı ününden dolayı mutluyuz.

Oyun parklarımız çocukların keyifle oynaması için muhteşem, renkli, sağlam ve güvenli bir ortam sağlamaktadır. İşletmecilerin ve çalışanların yanı sıra amacımız çocuklar ve ebeveynleri için en iyi aile eğlence merkezi deneyimini sağlamaktır.

Ürünlerimiz ve Profesyonel yaklaşımlarımızdan dolayı gurur duymaktayız. Her işlenme süreçlerinde amacımız müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

İleri görüşlü bir şirket olarak, Yenilikçi ve çevre-dostu dizayn ve konseptlerle yarının ihtiyaçlarını bugün karşılamak için çaba gösteriyoruz. Üretim departmanlarımız sürekli yeni metodlar ve yeni materyaller oluşuturarak sizler için toplam kalitede en iyisini sunmaktadır. Tüm ekipmanlarımız varolan güvenlik kurallarını karşılamaktadır. Bir projenin tamamlanmasının ardından tüm yapılar incelenir ve sertifikası verilir.


SPI
 şirketi olarak müşteri memnuniyetini belirli bir kalitenin üzerinde tutmaya çalışmaktayız


 

 
 

 


 

 

İLETİŞİM

Herhangi bir sorunuz mu var? Sorularınızın hepsini cevaplamaktan mutluluk duyarız. Bize telefon açabilir ya da e-mail atabilirsiniz.

+90 242 354 08 08
+90 533 731 83 83

info@spiturkey.com
senol@spiturkey.com